Slash Gash Terror Crew!

Interview with BOTDF x)

8. may 2012 at 13:48 | MattyAmber |  News

Něco málo z rozhovoru s BOTDF x)
btw- rozhovor je starší[01/13/12], a tak se omlouvám, že jsem jej nezvěřejnila dříve..

Spojení, které máte se svými fanoušky je neuvěřitelné. Pro ty, kteří nevědí, co je Slash Gash Terror Crew?
Děkuji vám! SGTC je naše rodina. Rodina je všechno a my místo volání "FANS" jim říkáme naše rodina. Komunita plná milenců a snílků. Všichni jsme spojeni a všichni jsme jeden. Reprezentujeme naši nebojácnost a odvahu, přístup k životu a teror posádky pocházející z naší ostré intenzivní energie a síly. / / Společně jsme nezastavitelná síla lásky a jednoty.
Pokud byste se podívali do svých iPodů, jaký by byli první tři umělci v playlistu?
Bright Eyes
SKRILLEX
Marilyn Manson
Mnoho našich čtenářů chce vědět o vašem příštím albu Revolution! Jaký typ zvuku mohou posluchači očekávat, že uslyší na albu, a bude album odlišné od vašich ostatních verzí?
(R)3V0JUT!ON = zákon lásky. Album bude o prvku lásky a nenávisti, a jak bývá, tak i negativní energie. Oba dva budou vždy existovat, láska je jediný způsob, jak najít štěstí a život, který chcete vytvořit. Vesmír se řídí zákonem lásky. Představte si, že album může pomoci lidem inspirovat, věřit v naději, věřit v lásku a nechat ten pocit moci vytvořit život, který chcete. To je to, co bude asi EVOLUTION. A zpráva k němu: "Láska je nejsilnější a stále neznámá energie na světě." -Pierre Chardin
Existují nějaké plány na nové turné?
THE FIGHT TO UNITE TOUR letošního jara 2012, bude naše první cesta, která bude poskytovat procento charity společnosti, pomůže něco změnit. Jsme hnutí, lásky a budeme dělat rozdíl!
Poslední slova?
Křičet na FAM! A na všechny umělce, kteří tam honí své sny. Nikdy neztrácet naději a stále mít víru v to, co dělat. VY jste budoucnost. Opravdu věřím, že se spojíme dohromady jako jeden a budeme dělat rozdíl. Může radost být VŽDY s vámi. Přeji všem to nejlepší ze života. Nezapomeňte ocenit ty malé věci a začít myslet pozitivně, žít šťastný život. Miluji vás! Buďte odvážní a co je nejdůležitější buďte sami sebou.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement